Saturday, June 4, 2011

MSSM 2011- Pulau Pinang ; FINAL RESULT (GIRLS)

DSCN8071.JPG

TOURNAMENT HALL: Hotel Tanjung Bungah, Penang

Photo from En Saleh Abd Latif

KEJOHANAN CATUR MSSM 2011 INDIVIDU PEREMPUAN BAWAH 12

Final Ranking after 6 Rounds

Rk.
NameFEDRtgPts. TB1  TB2  TB3 
1
PUTERI RIFQAH FAHADA BT.AZHARSEL17285.522.520.2515.5
2
NITHYALAKSHMI AP SIVANESANNS16445.021.016.7515.5
3
TEH DE ZENPP15604.524.016.0016.5
4WFMNUR NAJIHA BT. AZMAN HISHAMSEL17224.523.515.7516.0
5
HII WEE YINSWK04.022.012.0014.0
6
SITI KHADIJAH BT SABIRINTRG13764.021.512.5014.5
7
CHUA JIA-TIENPP13154.021.011.5014.5
8
UMMI IZZATI BINTI RAMLANMLK04.020.512.7513.0
9
NUR SABRINA ALIYA BT ASMANPAH14054.020.010.5013.0
10
YONG LI CHANGSBH03.520.010.2513.5
11
AINA NAJIHAH BT ABD MALIKPRK12703.516.06.7511.0
12
TUAN AMNI SYAMIMI BT TN IBRAHIMTRG11503.515.57.2510.0
13
MELANIE KOO WEI WEIWP12813.019.56.0013.5
14
NUR ISLAMURNI BT YAHAYAKED03.016.56.0011.0
15
NIK NUR NADZIRAH BINTI NIK MOHDKEL11273.016.55.0011.5
16
NAJWA ZULAIKA BINTI MOHD ALIMLK10193.016.55.0011.5
17
NURFARAH NAJWA BINTI AHMAD SALEHPER11753.015.56.759.5
18
TUAN FATIN NUR AINNA NABILAH BINJHR03.014.54.508.0
19
TAN WEI TING MINDYWP11852.522.07.0014.5
20
WAN NURDINA IMAN BT WAN AZMIPRK02.517.05.7512.5
21
INTAN NAYLI BINTI DARWISPER11252.516.55.0011.0
22
MOK XIAU HUISWK02.019.06.0012.5
23
AMEY ZULAIKHA BINTI AZHARPAH02.017.03.5011.5
24
NUR AMIRA BT MOHD HISHAMNS02.016.55.0011.5
25
NUR ZAHIRAH BT KAMALUDINJHR02.014.03.008.5
26
NURFATINI BINTI MOHD ZAHIDKEL02.012.52.507.5
27
JENET DEXVERA JUNISBH01.515.02.5010.5
28
WAFERA SHARMYNEWPL01.016.51.0011.5
29
AINA AFIQAH ISMAILWPL01.014.01.009.5
30
NUR IMANINA BT NOR AZLIKED01.013.51.757.5

Final Ranking after 6 Rounds  (PEREMPUAN B-12 BERPASUKAN)

Rk.SNoTeamGames  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11PULAU PINANG65101118.084.0
23WILAYAH PERSEKUTUAN65011018.575.0
32SELANGOR6411918.077.5
47JOHOR6402814.585.5
59SARAWAK6402814.564.0
64TERENGGANU6312713.072.5
75PERAK6303612.074.5
86PAHANG6303612.067.0
912SABAH6303611.080.0
1013PERLIS630369.052.0
1111NEGERI SEMBILAN621359.566.5
128KELANTAN620449.054.5
1315WP LABUAN620447.559.5
1410KEDAH620446.561.5
1514MELAKA610527.055.0


  1. PULAU PINANG (RtgAvg:1366, TB1: 11 / TB2: 18)
Bo.
NameRtgFED123456Pts.GamesRtgAvg
1
TAN JIA YUN1464PP1101014.061310
2
KELLY LIM PEI YING1444PP1111116.061243
3
KHAW KER LEE1288PP1110115.061227
4
JAMIE TEH MAY SHUEN1266PP10½10½3.061195

  2. WILAYAH PERSEKUTUAN (RtgAvg:1302, TB1: 10 / TB2: 18.5)
Bo.
NameRtgFED123456Pts.GamesRtgAvg
1
NURUL AINA AKMAR BT ROHIZAN1393WP1111105.061274
2
MOK SHU ZING1350WP11010½3.561241
3
CHUA YEE LER1265WP1101115.061215
4
ROSAMUND KOO WEI XIN1172WP11½½115.061211

  3. SELANGOR (RtgAvg:1350, TB1: 9 / TB2: 18)
Bo.
NameRtgFED123456Pts.GamesRtgAvg
1
PUTERI MUNAJJAH AZZAHRAA BT AZHAR1531SEL11½1115.561268
2
NURULHANA SYUHADA BT MOHD SULKIFLY1372SEL½101013.561230
3
NUR AQIELA BT HAIRUDIN1295SEL1100013.061215
4
NUR ANISAH BT SALIHIN0SEL1111116.061211

---------------------------------------------------------------------------------

 

DSCN8073.JPG

Photo from En Saleh Abd Latif

KEJOHANAN CATUR MSSM 2011 INDIVIDU PEREMPUAN BAWAH 15

Final Ranking after 6 Rounds

Rk.
NameFEDRtgPts. TB1  TB2  TB3 
1WCMNUR NABILA BT AZMAN HISHAMSEL18555.521.519.7515.0
2
FAIRUZ HAMIZAH BT AHMAD FUADKED16015.023.518.0015.0
3
WONG ING NGE ING NGESWK12364.519.513.2513.0
4
HANNA SOFIA BT CHEK WIRAMANPRK04.519.011.7512.0
5
QURRATU'AIN MOHAMAD KELANAMLK13064.516.511.2511.0
6
GOH XIN YENSEL14794.024.015.0015.5
7
SITI AISYAH BT SABIRINTRG15494.020.010.5012.5
8
EUNICE QUAH YOO LIWP04.018.510.5013.0
9
HOH TJIN HUIPP14743.524.011.7516.5
10
HASNI YUSOFF @ AWANGWPL11223.520.09.7513.0
11
NUR 'AINA SYAMIMI BT NAZRIPHG13033.520.09.7512.0
12
INTAN FATINI BINTI DARWISPER11673.023.510.0016.0
13
SUMEDHA ANNE A/P SETHUPATHYNS12823.020.58.5013.0
14
CHARMAINE YEAP XUN FANGPP11373.019.06.5013.0
15
NOR ATIKAH BT LOKMANTRG03.017.06.7511.0
16
LEONG XIN YUSWK11223.014.05.509.0
17
NIK NURAIN SABRINA BINTI NIK MOHKEL03.013.55.259.5
18
HO YING ROUPHG12322.520.06.7513.5
19
LIM YEN XINPP12742.517.04.2511.5
20
ARIFAH BINTI ASNANJHR02.515.54.759.5
21
NUR EZZATI BINTI AHMAD SALEHEEPER11752.513.03.009.0
22
ANIS ZULAIKHA BT ABD JALILKED02.512.03.258.0
23
ANISAH NAJWA BT KAMALUDINNS13032.019.54.5013.0
24
NUR SHAHIDAH RIFQAH RAMIZANJHR12172.016.03.5010.5
25
CHONG XIAO THONGPRK02.015.04.509.0
26
ZAHIDAH FAQEEHAH BINTI AZMIMLK13652.014.02.509.0
27
NUR SYAFIQAH SAMSULWPL12071.517.01.7511.0
28
HAZLIYATUL NAZWA AKTIARSBH01.516.53.5010.0
29
CHANG HUI SANWP01.515.03.5010.0
30
NUR HANIS NATASHA BINTI ROSLANKEL12400.515.51.5010.0

Final Ranking after 6 Rounds  (PEREMPUAN B-15 BERPASUKAN)

Rk.SNoTeamGames  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
16WILAYAH PERSEKUTUAN66001219.580.5
24SELANGOR65011018.078.0
31PULAU PINANG6402816.585.5
42KELANTAN6402815.582.5
57NEGERI SEMBILAN6312714.062.5
68PERAK6222614.069.5
712SARAWAK6303612.077.0
83KEDAH6222611.074.5
914TERENGGANU6222610.580.0
105JOHOR621359.575.0
1115LABUAN621357.573.0
1213PERLIS621357.571.0
139SABAH620449.559.5
1411MELAKA620448.567.5
1510PAHANG620446.565.5


 1. WILAYAH PERSEKUTUAN (RtgAvg:1550, TB1: 12 / TB2: 19.5)
Bo.
NameRtgFED123456Pts.GamesRtgAvg
1
PAVITRANAYAGI A/P JAYAMURTHEY1574WP111½½15.061346
2WNMTAN LI TING WENDY1735WP1½1½115.061332
3
CAMILIA JOHARI1616WP111½115.561290
4
JOYCE TAN SUE LEE1276WP1011104.061216

  2. SELANGOR (RtgAvg:1407, TB1: 10 / TB2: 18)
Bo.
NameRtgFED123456Pts.GamesRtgAvg
1
ANIS FARIHA BT SALLEH1533SEL11½½115.061430
2
EE SUN XIN1459SEL11½½½14.561352
3
SERI AISYAH CHE HASSAN1343SEL10½½½13.561316
4
NURUL ADLINA MOHD SULKIFLI1292SEL1110115.061214

  3. PULAU PINANG (RtgAvg:1425, TB1: 8 / TB2: 16.5)
Bo.
NameRtgFED123456Pts.GamesRtgAvg
1
NG JING JIA1553PP10110½3.561404
2
TANG KAR KHEI1510PP½½11½14.561355
3
CHUAH YI NING1404PP1011½14.561310
4
LIM YU NING1233PP0111014.061239
--------------------------------------------------------------------------------

DSCN8078.JPG

 Photo from En Saleh Abd Latif

KEJOHANAN CATUR MSSM 2011 INDIVIDU PEREMPUAN BAWAH 18

Final Ranking after 6 Rounds

Rk.
NameFEDRtgPts. TB1  TB2  TB3 
1WFMALIA ANIN AZWA BINTI BAKRIMLK18045.524.522.2516.5
2
AMIRA SYAHMINA BT ZULLKAFLISEL17124.523.015.2515.0
3
SARIKA A/P SUBRAMANIAMPHG15994.522.014.2514.5
4
AIDA FARIDAH BT. MOHAMAD SHAIDENSWK13924.521.013.7513.5
5
NUR FAZERA MAHADILWPL13464.518.512.5012.5
6
UMMU SYAFRAWA BT HASNANKED04.022.014.2515.0
7
AURORA FAY JIMMYSBH12674.021.512.2513.5
8
NUR HIDAYAH BINTI MAZLANMLK14104.018.510.5012.0
9
DHANUSYA A/P CHANDRANSEL13623.522.010.0015.0
10
NORFATEN ANISA BT IZZATPRK11653.520.510.0013.0
11
NURUL IZMA NABILAH BINTI NORIZHAPER12153.516.06.2511.5
12
SITI HAJAR BT HAMDANTRG12263.513.57.759.5
13
NURUL NATASHA BT ZOMBRIPRK03.018.57.5012.0
14
NORAZLISA BINTI RAMLIKEL12403.017.56.5012.0
15
CHAN YING NEESWK11523.017.54.5013.0
16
ANIS ADILA BT ABU BAKARTRG03.016.05.5010.0
17
NURUL MARHAIN BINTI MASRIZANJHR03.013.54.009.5
18
LAW GEOK SUANWP11873.011.04.007.5
19
NURHAFIZAH HOSDISBH02.522.07.2515.0
20
NOR ILYANA BT ABD RAHMANKED13592.517.06.0012.0
21
SOFFARINA BT MOHD SOFFIE SUPPIAHNS10822.514.04.259.0
22
AISYAH NABILAH BINTI JOHARIKEL02.513.53.259.5
23
CHEAN SZE KHERPP10862.019.54.5013.0
24
AMMIRA SHAHIRA BT NOR AZIHANWP12142.018.55.0012.5
25
SAFARINA BINTI SAMSUDINPER12332.018.54.0012.0
26
ALISON SHAK POH JIKWPL02.014.53.0010.0
27
SITI NOR ADILAH BT BAHAROMNS02.013.53.509.5
28
ANG SHIN NEEPP01.518.54.7512.5
29
SYAMEERA BT ROHAIZATJHR01.016.53.0011.0
30
CHEW YINGPP00.017.00.0011.5

Final Ranking after 6 Rounds  (PEREMPUAN B-18 BERPASUKAN)

Rk.SNoTeamGames  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
12WILAYAH PERSEKUTUAN65101119.078.5
24PULAU PINANG65011017.081.0
33SELANGOR6411919.072.5
47PERAK6312713.078.0
56KELANTAN6312713.060.5
610PAHANG6222611.582.0
79SABAH6222611.559.5
813KEDAH6222611.552.5
98NEGERI SEMBILAN6222611.550.0
1011TERENGGANU6141610.576.0
115SARAWAK6303610.068.0
1212PERLIS6132511.559.0
131JOHOR621358.091.0
1415WP LABUAN620447.058.0
1514MELAKA610526.056.0

  1. WILAYAH PERSEKUTUAN (RtgAvg:1492, TB1: 11 / TB2: 19)
Bo.
NameRtgFED123456Pts.GamesRtgAvg
1
OLIVIA MADHAVAN1529WP1101½½4.061384
2
LATIFAH KAIYISAH BT MOHD LATIF1599WP1101115.061294
3
TEH KAI WEN1500WP1011115.061268
4
EUNICE YEE TZE YU1341WP0111115.061217

  2. PULAU PINANG (RtgAvg:1369, TB1: 10 / TB2: 17)
Bo.
NameRtgFED123456Pts.GamesRtgAvg
1
HOH TJIN LI1579PP111½½15.061393
2
ADELE LAU CHUEY THENG1379PP1011014.061335
3
LIM YU CHIA1318PP1111004.061284
4
FONG YI CHEN1153PP1110014.061248


  3. SELANGOR (RtgAvg:1410, TB1: 9 / TB2: 19)
Bo.
NameRtgFED123456Pts.GamesRtgAvg
1
WINNIE HONG WEE NI1477SEL111½115.561365
2
VICKIE HONG WEE KI1514SEL1110115.061285
3
NUR FARIHAH AMINUDDIN1387SEL1100114.061270
4
AMANINA HUSNA AHMAD RIDUAN1263SEL½101114.561216

Chess-result detail: click here

No comments:

Post a Comment